Home #de ce Premiantii concursului de interpretare instrumentala “In memoriam Adia Ghertovici” – iunie 2015

Premiantii concursului de interpretare instrumentala “In memoriam Adia Ghertovici” – iunie 2015

749
0
SHARE
Afisul concursului municipal de interpretare instrumentala "In Memoriam Adia Ghertovici"
www.clarinetromania.ro
www.clarinetromania.ro

Asa cum va povesteam intr-un articol anterior, intre 4-6 iunie 2015 s-a desfasurat concursul municipal “In memoriam Adia Ghertovici”, la Scoala Gumnaziala de Arte nr 3 din Bucuresti. Au participat nenumarati elevi talentati din cele cinci scoli de arta din capitala, din clasele I-VIII. Duminca, pe 7 iulie, a avut loc Gala Premiantilor, un eveniment la care am fost prezenti sa luam pulsul si sa ne incarcam cu emotie.

Ii felicitam pe toti cei care au participat si le uram succes la editiile viitoare!

Mai jos aveti numele tuturor celor premiati:

Numele si Prenumele elevului Instr. Prem.
Obt.
Clasa Scoala
MUSAT  MAYA FLAUT     I   VIII I.Sava
DANGA  SOFIA FLAUT     I     V I.Sava
IONESCU  DAVID FLAUT    II  VIII Gimn.A.5.
SIMION  ALEXANDRA FLAUT    III    VI Gimn.A.3.
MITOI  DENISA OBOI     I     IV I.Sava
ROGACEV VALERIA OBOI    II     V Gimn.A.3.
TULEA  NECTARIE OBOI    III     V Gimn.A.3.
BILICA  GEORGE  CLARINET     I   VIII Gimn.A.4.
PENA  BENIAMIN CLARINET    III   VIII Gimn.A.4.
SANDU  THEODOR – PAVEL FAGOT     I   VI Gimn.A.3.
NICOLESCU  CIPRIAN – BOGDAN FAGOT    II    V Gimn.A.3.
Numele si Prenumele elevului Instr. Prem.
Obt.
Clasa Scoala
PARASCHIVOIU – ILIE  ALEXANDRA PIAN     I VIII Gim.Arte 3.
SIMIONESCU STEFAN – OCTAVIAN PIAN     I  VIII Gim.Arte 3.
CUCU  CRISTIANA – IOANA PIAN     I   V Gim.Arte 3.
ISTVAN  MARIA – BRIANNA PIAN     I   V Gim.Arte 5.
BURCEA DARIAN – GABRIEL PIAN     I   III Gim.Arte 4.
DEACONESCU  SARA PIAN     I   II I.Sava
LUPASCU  LEONID PIAN     I   II I.Sava
FLORESCU  DENISA – CRISTINA PIAN     I    I Gim.Arte 3.
PETRESCU  IRINA PIAN     I    I Gim.Arte 3.
SONEA  IERONIM PIAN     II  VII I.Sava
STROE  MIHNEA – IOAN PIAN     II  VII Gim.Arte 5.
VASILESCU  ARINA PIAN     II   VI Gim.Arte 3.
COTEANU  CRISTINA – MONICA PIAN     II   IV Gim.Arte 3.
GRIGORESCU  ELENA PIAN     II   IV Gim.Arte 3.
LEUSTEAN  ANDREI PIAN     II   IV Gim.Arte 3.
POPESCU  MATEI PIAN     II   IV Gim.Arte 3.
SURUGIU  ALEXIA PIAN    II   IV I.Sava
TUDOROIU  MARIA PIAN    II   III Gimn.A.3.
TUDUSCIUC  GABRIEL PIAN    II   III Gimn.A.4.
FILIPOIU  IRINA PIAN    II    II I.Sava
MOISESCU  SMARANDA PIAN    II    II Gimn.A.5.
CALOIU  JASEMINE – ANNE – MARIE PIAN    II     I I.Sava
CHIRIGIU  MARIA – SABINA PIAN    II     I Gimn.A.2.
POSOIU  COSMIN PIAN    II    I Gimn.A.3.
BAZGA  ANA – MARIA PIAN   III  VIII Gimn.A.3.
DECULESCU  ANDREEA PIAN   III   VII Gimn.A.3.
POPESCU  RADU PIAN   III   VII Gimn.A.2.
HONDREA  HORIA PIAN   III    VI Gimn.A.3.
ANDREI  DIANA PIAN   III    V Gimn.A.5.
NAOMI  LITA PIAN   III    V Gimn.A.3.
VAN STADEN  FREDERICK – IOAN PIAN   III    V Gimn.A.3.
LITA – DOICESCU  MARIA PIAN   III    IV Gimn.A.3.
MUNTEANU  ANDREEA PIAN   III   IV Gimn.A.4.
COMANICI  FLAVIA PIAN   III   III Gimn.A.4.
GRIGORE – MULER  OCTAV – CLAUDIU PIAN   III   III Gimn.A.3.
MORARI  RALUCA – ELENA PIAN   III   III Gimn.A.3.
ALEXE  MARIA – ALEXANDRA PIAN   III   II Gimn.A.3.
STANICA AMY – ADELINA PIAN   III   II Gimn.A.3.
CONSTANTINESCU  ROXANA PIAN   III    I I.Sava
FLORESCU  VLAD PIAN   III    I Gimn.A.2.
PIPOIU  ADINA PIAN   III    I Gimn.A.3.
POPESCU  RALUCA PIAN   III    I Gimn.A.4.

 

PANTAZI  ANA – MARIA VIOARA      II    II Gimn.A.3.
SOCOTEANU  LOIS VIOARA      II    II Gimn.A.3.
SUCIU  CARMEN – ANDRA VIOARA     III   VI Gimn.A.3.
SAVU  ELENA VIOARA     III    V Gimn.A.5.
SAVA  ANCA VIOARA     III    IV I.Sava
STANCU  CATINCA VIOARA     III    IV Gimn.A.3.
BARBOSA  ALEXANDRA VIOARA     III    III Gimn.A.3.
SERBANESCU  ALEXANDRA VIOARA     III    III Gimn.A.3.
COVACI  ALEXANDRU VIOARA     III     II I.Sava
POPESCU  CLARA VIOARA     III     II Gimn.A.3.
SLOBOZIANU  TIMEEA VIOARA     III     II Gimn.A.3.
BALAS  IULIA VIOARA     III     I Gimn.A.2.
DRAGOI  MARIA VIOARA     III     I Gimn.A.5.
MOCANU  BRYAN VIOARA     III     I Gimn.A.3.
MOISE  PETRU  VIOARA      III     I Gimn.A.2.
NEAGOE  ANASTASIA VIOARA     III     I Gimn.A.3.
TRANDAFIR  EMILIA VIOARA     III     I Gimn.A.5.
CIOABA  TIMOTEI VIOARA      I    VII Gimn.A.3.
LIXANDRU   ALEXANDRU – CRISTIAN VIOARA      I     V Gimn.A.5.
LITA  MARTA VIOARA      I     IV I.Sava
NISTOR  ANDREEA – IOANA VIOARA      I     IV Gimn.A.5.
MIHAI  ALESSIA VIOARA      I     III Gimn.A.3.
CRINGASU  MARIA VIOARA      I     II I.Sava.
PADURARU  SIMONA – ANDREEA VIOARA      I     II Gimn.A.2.
ZANFIR DELIA – MARILENA VIOARA      I     I Gimn.A.2.
PERNES  IRINA VIOARA     II   VII Gimn.A.3.
DODOC  CEZAR VIOARA     II    VII Gimn.A.3.
DAESCU  TOMA VIOARA     II    VI Gimn.A.3.
MOLDOVAN  ALEXANDRU VIOARA     II    V I.Sava
FILIPOIU  CRISTINA VIOARA     II    IV I.Sava
BAJENARU  ENIA – ELENA VIOARA     II    III Gimn.A.4.
CHIOREANU  FILIP VIOARA     II    III Gimn.A.2.
BORDEIU  ILINCA VIOARA     II     II I.Sava
DRAGHICI  NICOLETA VIOLA     I   VIII Gimn.A.5
NASIF JUSTINA VIOLA     I    VI Gimn.A.5
ARION  BIANCA VIOLA     II    VI Gimn.A.5
CAPBUN  ROMINA VIOLA     II     IV Gimn.A.5
PRICOP  ALEXANDRU VIOLA     II    III Gimn.A.3
DARIAN  MIRON – SILVIU VIOLA     II    III Gimn.A.5
MICU  GABRIELA VIOLA    III    III Gimn.A.3
DUMITRU  MARIA CELLO     I   VIII Gimn.A.5
SIMION  VALENTIN CELLO     I    VII I.Sava
MARIN  VLADIMIR CELLO     I    VI I.Sava
MOVILEANU  IOANA – ANDREEA CELLO     I     V I.Sava
MINCU  MARTA CELLO     I    IV I.Sava
POPESCU  RAZVAN CELLO    II   VI Gimn.A.5
GEABOU  ANA CELLO    II   V Gimn.A.5
DINCA  ABIGAIL CELLO    II   IV Gimn.A.4.
IVAN  TEODOR CHITARA     I   VIII Gimn.A.3.
IOSIF  TEODOR CHITARA     I    VII Gimn.A.5.
BANTAS  MATEI CHITARA     I    VI Gimn.A.3.
APETRACHIOIE  VLAD CHITARA     I    VI I.Sava
BOGDAN CIPRIAN CHITARA     I     V I.Sava
PRIOTEASA  ELENA CHITARA     I     IV Gimn.A.4.
PELMUS  DAVID CHITARA    II    V Gimn.A.3.
TAMAS  FLORIN CHITARA    II    IV Gimn.A.3.
GHITA  RARES CHITARA   III    V Gimn.A.5.
GRIGORE  ANA CHITARA   III    IV Gimn.A.3.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here